KONST / Litografier / Färglitografi 15028520
nr 1502 8520
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 92/150. -82, Färglitografi, bildmått: 43x56 cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:09:53
300 kr
350 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas